Zdjęcia Guadalupe

Cart

piątek, 13 lipiec 2018

Rekolekcje wspólnotowe w Myczkowcach

W dniach 13-18.07.2018 r. nasza Wspólnota wzięła udział w rekolekcjach letnich w Myczkowcach. Motywem przewodnim, który towarzyszył nam przez te dni było zdanie: „Żyjemy na tym świecie, ale nie jesteśmy z tego świata.” :)

W kolejnych dniach rozważaliśmy Słowo Boże w oparciu o biblijne góry: Tabor, Golgotę, Horeb, Karmel… Bieszczadzkie okoliczności przyrody pięknie wpisywały się w tematykę rekolekcji, jednak pogoda nie sprzyjała zbytnio górskim wycieczkom… ;) Centralnym punktem na każdy dzień były: Msza Święta, Różaniec i Adoracja Najświętszego Sakramentu – wspólnotowa oraz indywidualna.

Dziękujemy z całego serca naszemu Duszpasterzowi ks. Tomkowi za te kolejne wspólne rekolekcje oraz za 5 lat posługi na rzecz naszej Wspólnoty. Życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi w tej nowej misji w Austrii, jaką Ksiądz otrzymał. Niech Maryja ukryje Księdza w Swoim łonie, w Sercu Jezusa, pod osłoną Ducha Świętego, w ręku Boga Ojca. Amen. Do zobaczenia! :)

Dziękujemy za gościnność ks. Bogdanowi Janikowi – Dyrektorowi Ośrodka Wypoczynkowo – Rehabilitacyjny Caritas Diecezji Rzeszowskiej w Myczkowcach.

Dziękujemy Wspólnocie Radosne Serca z Nowego Sącza za wspólną modlitwę i śpiew podczas Eucharystii. Niech Wam Pan błogosławi! :)

piątek, 13 lipiec 2018